Hledáme:

 

  • Průvodce/učitele do učitelského týmu pro komunitní školu pro I.stupeň ZŠ (více informací přes e-mail lsms.beroun@gmail.com)

  • Dobrovolníky

 

Pro více informací o jednotlivých pozicích pište Sandře Černé na lsms.beroun@gmail.com

UČITELE/UČITELKU ANGLIČTINY - již obsazeno

Jsme lesní škola s deseti žáky různého věku od prvního do čtvrtého ročníku prvního stupně ZŠ.

Učíme děti individuálním způsobem. Ke každému přistupujeme tak, abychom co nejvíce podpořili jejich silné stránky, pomohli jim co nejvíc využít svůj potenciál a vytvořili pozitivní vztah k cizím jazykům a komunikaci vůbec. Většinu výuky zvládáme venku v přírodě. Přesto pracujeme i s učebnicemi, konkrétně s řadou od Cambridge English. V budoucnu chceme  našim dětem umožnit absolvovat cambridge zkoušky.

Do našeho týmu hledáme učitele/učitelku angličtiny (nejlépe rodilého/rodilou mluvčí s nástupem od 1. září 2021.)

Jedná se o práci na DPP, s celkovým počtem 20 vyučovacích hodin měsíčně, které budou rozdělené do jednoho dopoledného a dvou odpoledních bloků. V odpoledních blocích bude výuka probíhat jako výtvarná výchova, nebo jiný kroužek zručnosti s vedením v anglickém jazyce.

Máš zkušenost s učením ve věkově smíšeném kolektivu? Máš rád/a přírodu, děti, pestrost v přístupu k nim? Rád/a učíš dynamicky, rozmanitým způsobem, hrou a s použitím výtvarných technik, nebo v projektové výuce?

Pak hledáme právě Tebe.

Nabízíme: tvořivou týmovou práci, přátelský kolektiv, pracovní prostředí v přírodě, prostor pro osobní rozvoj a kreativitu, finanční ohodnocení po osobní domluvě.

Pokud máš zájem to s námi zkusit, pošli nám aktuální CV s fotografií na e-mailovou adresu: sandracerna10@gmail.com

Další informace o naší škole najdeš na webové stránce https://sandracerna10.wixsite.com/studanka

nebo na FB Studánka lesní škola a školka: https://www.facebook.com/forestStudanka.cz/

 

Těšíme se na Tebe,

Sandra Černá

Lesní klub Studánka