top of page
Jít na procházku
Rodiče napsali o školce a škole v anonymních dotaznících v roce 2020 a v roce 2019...
Botanika
Drawing%20of%20Hedgehog_edited.png
Botanika

 Otázky v dotaznících: Co se Vám na LMŠ a LKŠ Studánka líbí? S čím jste v LMŠ a LKŠ Studánka spokojeni, nebo         co máte rádi?

 Odpovědi:

2019

Krásné místo na Trubské a slušné zázemí. Otevřenost pro rodiče a možnost adaptace, která nám u ostatních školek chyběla. Líbí se mi pravidla ve školce a jak se stanovují. Jsem velmi spokojená s jídelníčkem a že se ve školce nedávají sladkosti a sladké pití.

Líbí se mi průvodci a lidé, kteří školu a školku tvoří. Jsou inspirující a díky.

Prostředí, soudržnost, empatické a partnerské průvodcování, jasně vymezená pravidla, svoboda hry venku, podporování odvahy a samostatnosti dětí.

Že je to jiné než ostatní školky.

Prostředí, přístup průvodců, úroveň stravování.

Velice si vážím Vás všech. Co jste pro nás udělali, co děláte a co chystáte. Vážím si vašeho přístupu. Díky.

Děkujeme za provoz lesní školky a školy, za Vaši práci, za stálý rozvoj! Za Sandry odhodlání a energii, kterou do školky stále dává.

Je soukromá, platí se školné a Trubská je dostupná jen autem. Na druhou stranu nemáme problém platit školné, pokud za to školka stojí a rozvoz syna mě donutil po 15ti letech zase sednout za volant, což je super :-)

2020

Oceňujeme, že je ve školce zdravý, nikoli fanatický, přístup k pobytu dětí v přírodě a vše je přiměřeně vyváženo s potřebným vzděláváním dětí a pobytem v zázemí.

Děkujeme celému týmu Studánky za vytvoření podnětného, krásného a bezpečného prostoru pro děti i rodiče.

Jako jediná školka v okolí jste nám vyšli vstříc se synovou postupnou adaptací, která proběhla nad očekávání skvěle. To pro nás bylo hlavní kriterium výběru. Pobyt venku, zdravá strava bez sladkostí, laskavý přístup a !! muži !! v kolektivu jsou skvělý bonus, který vážně oceňujeme a je to důvod, proč bychom k Vám rádi dali i mladší dceru, až nastane čas.

Jsme vděční za lidský přístup, za individuální pochopení potřeb dětí. Jejich aktuálního naladění. Děkujeme.

To, že jsme vybrali lesní školku Studánka, bylo naše nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli v dosavadním životě naší dcery udělat.

Jsme moc vděční všem ve Studánce za vřelé přijetí, náš syn se úžasně adaptoval bez sebemenších obtíží, do Studánky se těší, každý den (a to i v neškolkové dny) vypráví o kamarádech a co vše zajímavého zažil a naučil se.

LŠ Studánku doporučuji rodičům aktivních dětí. Kluci a holky tady můžou uspokojit svoji potřebu v pohybu, který patří k jejich věku. Zároveň se učí zodpovědnosti za sebe a ostatní, učí se samostatnosti, starají se navzájem o menší kamarády. Studánka je místo, kde se potkávají zkušení průvodci a rodiče, kteří berou své rodičovství vážně.

Jsme rádi, že můžeme být jako rodiče součástí dění ve školce. Nikdo nás při ranním předávání nevyhání a průvodci mají čas s rodiči i s dětmi mluvit.

Kvalitní a promyšlený školkový plán vzdelávání, s ohledem na princip lesní školky, důraz na historii a tradice, které jsou obsažené v básničkách, písničkách a smysluplných akcích.

Lmš Studánka je místem, kde děti mají možnost trávit takové dětství, které je v souladu s přírodou, dětskou touhou objevovat svět a přitom být v bezpečném prostředí průvodců, kteří je laskavě provázejí.

Je krásné pozorovat, jak dcera v prostředí Studánky roste a kvete! Moc to tam má ráda.

Dát děti do Lesní školky Studánka pokladáme dosud za jedno ze 100 procentně správných a ve všech směrech pozitiva přinášejících rozhodnutí. Děti jsou zdravé, šikovné, mají dodnes ze školky silné přátelství a určitý pozitivní světonázor.

Otázka v dotazníku: Které činnosti má Vaše dítě v LMŠ a LŠ nejraději?

Odpovědi:

Zpívání, cesty lesem, výpravy, hraní si kolem jurty, výtvarné aktivity, tvoření, výlety vlakem, plavání.

Hra v jurtě i lese, houpání, obědvání.

Schovávání se v bunkrech, houpání na houpačce.

Zpívání, tvoření, lezení, bahnění.

Hry v lese, kamarádi, písničky a básničky.

Uspávací rituál (olejíček, pohádky), odpolední svačina, pobyt venku, výlety.

Volná hra s kamarády u zázemí.

Botanika
pták
Kreslení Squirrel
Botanika
Kmen stromu
Akvarel motýl 10
Brouk
Ladybug_edited_edited_edited.png
Kreslení králík
Akvarel motýl 12
pták
Pine%2520Cone%25204_edited_edited.png
Botanika
Akvarel motýl 16
Running Dog
Plážový míč
pták
Akvarel motýl 13
Ne
Tipi
Rodinný výlet
Akvarel motýl 19
Rodiče napsali o našich příměstských táborech...

18. 7. 2020 T.  P.

Dobrý den,

moc Vám děkujeme za krásný program. Štěpánek byl nadšený a nejradši by chodil na tábor s kamarády celé prázdniny. 

Ať se vám vydaří i další, držíme palce. Hezké léto!

Listy máty

25. 8. 2020 L. N.

Děkuji za krásný tábor! Hned bych se zúčastnila jako malá indiánka taky. Moc si cením, že jste je v tom vedru se všemi věcmi přesunuli do chladnějšího lesa. Krásný zbytek léta a zas příště. 

9. 9. 2020 A. P.

Děkuji Vám za parádní táborový program pro děti! 

 

9. 9. 2020 L. D. 

Moc rádi vzpomínáme :)

Akvarel motýl 16
bottom of page