logo ESC.png

Nabízí mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným. V rámci programu poskytuje mládeži a mládežnickým organizacím možnosti dobrovolnictví, stáží a pracovních míst a zapojení se do solidárních projektů.

Cíl programu

Cílem Evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti.  Zároveň nabízí příležitost získat nové  dovednosti a pracovní zkušenosti, které zlepší jejich postavení na trhu práce.

 

 

 

 

Koordinátor dobrovolníků

Volunteer coordinator:

volunteer.studanka@gmail.com

Leták-Hledáme dobrovolníka!.png
Lenka fotka2.jpg
Lenka Malá
Dobrovolnice - školka/škola/ kancelář

Lenku, dobrovolnici, budete potkávat ve školce, jako pomocnici průvodců. Ve Studánce je díky projektu Evropský sbor solidarity v rámci programu Erasmu+.  Lenka pochází z Mostu a ve Studánce bude s námi na půl roku. Od března 2021 do února 2022. Lenka už má s dobrovolnictvím zkušenosti například v Německu, kde pracovala v zahradnictví. Lenku zahradničení baví a tak bude také pečovat o zahrádku v zázemí školky. Lenka bude pomáhat i v kanceláři. Lenka má ráda japonskou kulturu, učí se japonsky a také ráda čte manga.